enter-article תוכנה למתווכים - מרכז מתווכים ארצי | הנהלה: בית עובד 8, תל אביב | טלפון: 072-3306291 כתובת מייל: mynexthomecoil@gmail.com כל הזכויות שמורות ©2023
מתווכים » מאמרים וחדשות » כשכל עולם הנדל"ן והתיווך עם הפנים כלפי הקדמה הטכנולוגית

כשכל עולם הנדל"ן והתיווך עם הפנים כלפי הקדמה הטכנולוגית

המתווכים לא יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור.

בקצב המהיר בו אנו חיים כיום, כשבכל רגע נכס נדל"ן אחד מתפנה בעוד שנכס אחר נתפס, חייבים לעמוד בקצב. בעולם הנדל"ן והתיווך פותחו כבר מספר כלים מודרניים המאפשרים לשכלל ולייעל את שיטות העבודה והם מציבים רף מקצועי גבוה, גם עבור המתווכים. לכן, תוכנה לניהול לקוחות היא כלי שמתווכים צריכים לאמץ בחום ובהתלהבות, והיא יכולה להקל רבות על אופן עבודתם.

תוכנה לניהול לקוחות למתווכים
תוכנת התיווך הומלי מבית מידן תוכנה, מאפשרת לכל מתווך לנהל את מאגר הלקוחות ומאגר הנכסים במקום אחד, דרך המחשב או כל מכשיר חכם אחר. כל הנתונים שיוכנסו לתוכנה, יגובו באופן אוטומטי בחוות שרתים מתקדמות ובטוחות, ואם תרצו, תוכלו להמשיך להשתמש בתוכנה גם דרך הסמארטפון או הטאבלט, על ידי הורדה פשוטה ומהירה של אפליקציה תואמת.
עבור כל לקוח, תוכלו לפתוח כרטיס ולמלא אותו בכל הפרטים החשובים לעבודתכם. פרטים מזהים כמו שם וכתובת נוכחית, התקציב העומד לרשותו, מה הוא מחפש, באיזה נכסים כבר ביקר וכן הלאה. לתוך הכרטיס תוכלו להזין בהמשך פרטים נוספים, או למחוק, בהתאם לצורך, וגם לערוך השוואה בין הנתונים של הלקוחות השונים. המידע כולו מאובטח ויהיה זמין לעיניכם בלבד, כראוי לעבודת התיווך. התוכנה כוללת גם אפשרות לערוך חיפוש, באמצעות שדות חיפוש. כך שגם אם אתם לא זוכרים שם של לקוח ספציפי, תוכלו לאתר אותו לפי פרט אחר וכך גם ההיפך. תכונה נוספת, היא מניעת כפילויות. כך שאם לקוח כבר נרשם אצלכם בעבר ואתם לא זוכרים אותו מסיבה כזו או אחרת, תוכלו להימנע מרישום כפול ומיותר באמצעות השוואה פנימית שהתוכנה עורכת בכל פתיחת כרטיס חדש. במקרה שהתוכנה תזהה כפילות באחד הנתונים, כמו מספר טלפון, היא תתריע על כך בפני המתווך והוא יוכל לבחור אם להתעלם ולהמשיך הלאה, או לבטל את פתיחת הכרטיס.

היתרונות בתוכנה כזו
לתוכנת ניהול הלקוחות, יש יתרונות רבים עבור מתווכים:
• זמינות המידע – אין צורך להסתובב עם כל הניירת או לנסות לשלוף את הנתונים הנדרשים לכם באחד מהפגישות העסקיות שאתם עורכים במסגרת העבודה. באמצעות התוכנה, כל הנתונים זמינים ומוכנים לשליפה מהירה וכך תוכלו להשתמש בהם בכל רגע בו תזדקקו להם.
• פתרון ירוק וידידותי לסביבה – הזכרנו ניירת ולכן אי אפשר להתעלם מהתרומה הגדולה שיש לתוכנה זו לאיכות הסביבה. את הכרטסת הישנה ותיקי הלקוחות ששימשו את המתווכים עד היום, מחליפה התוכנה לניהול מאגר הלקוחות וכל המסמכים המקצועיים הנדרשים לכם במהלך עבודתכם. כל נייר כזה שנחסך, הוא תרומה משמעותית ההופכת את הסביבה של כולנו לירוקה יותר.
• משדר מקצועיות כלפי הלקוח – כאשר לקוח חדש מגיע לפגישה עם מתווך, יש חשיבות רבה לרושם הראשוני שהוא מקבל. שימוש בתוכנה ישדר בדיוק את המסר שאתם רוצים להעביר ללקוח חדש, של מתווך מקצועי, העושה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים כדי לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיו.
• אין צורך לכתוב או להסתמך על הזיכרון – כאשר מתווך משתמש בתוכנה, הוא לומד לאט לאט להכיר אותה, ואת כל הנתונים שעד היום הוא היה צריך לשמור בזיכרון, או במסמך כתוב, הוא יכול להכניס לתוך התוכנה ולהשתמש בהם בהמשך. התוכנה בנויה באופן כזה, שהיא מאפשר רישום מקוצר באמצעות לשוניות מוכנות ומותאמות לעבודת התיווך. כמו כן, כל המידע כאמור מגובה באופן אוטומטי, וכך מובטחת שמירת המידע ואין חשש לאיבוד נתון כזה או אחר. התוכנה נסגרה בגלל הפסקת חשמל או תזוזה של כבל החיבור? מערכות הגיבוי ערוכות גם לכך ואתם יכולים להיות רגועים, שאם פעלתם בהתאם להנחיות התוכנה, המידע שלכם נשמר והוא יעלה שוב כשהמחשב יחזור לפעול.
• ייעול העבודה – כבר מההתחלה, התוכנה תהפוך לכלי יעיל, שיחסוך לכם בזמן וישמש להצלבת מידע ולאיתור נכסים מניבים מתאימים עבור כל לקוח. כך תוכלו להעניק שירות מקצועי וגם להגדיל את מספר הלקוחות להם נתתם שירות עד היום.
• כלי מעקב – באמצעות התוכנה תוכלו לנהל מעקב אחרי כל לקוח, כולל תשובות לשאלות כמו: כמה זמן הלקוח נמצא אצלכם, כמה דירות הוא כבר ראה, כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שהראיתם לו דירה וכן הלאה. התוכנה תיתן לכם גם תמונת מצב לגבי כלל הלקוחות המגיעים אליכם ובאמצעות זה תוכלו להסיק מסקנות ולדעת איך להתקדם ולהתרחב לקהל יעד גדול יותר.
• לתת יחס אישי לכל לקוח – בכל פעם שנכנס אליכם לקוח למשרד, אתם יכולים לשלוף את כל המידע הקשור אליו מהתוכנה עוד לפני שהוא מספיק להתיישב. זה מאפשר לכם לפנות אליו בשמו הפרטי ולהציג נימה אישית לכל אורך הפגישה. הלקוח יקבל תחושה שאתם זוכרים אותו והוא מספיק חשוב עבורכם וזה ידרבן אותו להמשיך ולהיעזר בשירות שאתם מציעים.

אין ספק שלתוכנה החדשה יש יתרונות רבים עבור מתווכים,והיא מאפשרת להם להתנהל ברמה מקצועית וביעילות רבה.

עוד באותו נושא

קורס תיווך – כל המידע החיוני באתר לפניכם

קורס תיווך – כל המידע החיוני באתר לפניכם

בעולם בו מחירי הדירות הינם גבוהים וממשיכים לעלות שווה להיות מתווך נדל"ן לעבודה מעניינת אך גם ריווחית מאודתיווך נדל"ן הינו תחום מאוד מבוקש...

כיצד בוחרים משרד תיווך?

כיצד בוחרים משרד תיווך?

גם היום, בתקופה בה שוק הנדל"ן פורח כמעט לממדים של בועה, יש מי שמתקשה להחליט כיצד למכור את הנכס שבבעלותו, באמצעות מתווכים או באופן בלעדי. מאמר...

הבעיות איתן מתמודדים מתווכי דירות

הבעיות איתן מתמודדים מתווכי דירות

כמו לא מעט אנשי מקצוע, גם מתווכים חיים בדילמה רגשית מול האינטרנט,  לנו או לצרינו? כידוע עולם האינטרנט שינה את עולם העסקים...

מדריך לימודי תיווך

מדריך לימודי תיווך

בעולם בו מחירי הנדל"ן עולים בלי הפסקה ופרויקטים של בנייה לא מפסיקים לצוץ מכל עבר, זה הזמן לחשוב על לימודי תיווך תנופת הבנייה שישראל...

כללי האתיקה של מתווכים

כללי האתיקה של מתווכים

עולם התיווך מלא לצערנו באנשים שבוחרים ללכת בשטח האפור ולפזול לצבעים כהים יותר, כדי שתוכלו לזהות אותם, הנה כללי האתיקה של המתווכים מי...

string(41) "כללי האתיקה של מתווכים"