בעיה עם מתווכת

עמוד הבית פורומים פורום – תיווך בעיה עם מתווכת

• This topic has 3 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 9 שנים by נדב רחמים.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    בעיה עם מתווכת

שלום רב
    מתווכת משכה אותי זמן רב עם דירה שהיא הציעה לי.
    כאשר הסכמתי למחיר שקבעה- לא חזרה אליי- לאשר לי האם המוכרים מאשרים ואפשר להתחיל בעסקה עם עורכי דין.
    כך גם ביום למחרת ולבסוף, כשעורכת דיני התקשרה אליה בקשר לעסקה- "פתחה עליה פה"- בדיבורים לא נאותים- בלשון המעטה "את כו הלקוח שלך"- זו דוגמא עדינה מדבריהוהכשילה את העסקה למעשה בכך שהיא כנראה התקשרה לאדם נוסף עימו היתה במו"מ על הדירה והביאה אותו אל המוכרים.
    דיברתי עם מנהל הצוות שלה, אך הוא אמר לי שהם עובדים עצמאיים- אפילו שהם ברשת
    שאלתי – מה אפשר לעשות
    היכן להתלונן- תלונה יעילה
    אני- הפסדתי עסקה וזמן- מהתחלה אמרתי לה שאני רוצה את הדירה- בכפוף לבדיקות שארצה לבצע בדירה(גיולוי נזילות- שאכן התגלו)
    המתווכת- דיברה אליי ואל עורכת הדין -באופן מחפיר
    לא התקשרה אליי לתת תשובות האלא תמיד התקשרתי אליה.
    נא תשובתכם המפורטת והיעילה.
    תודה
    ישראל

שלום ישראל

המתווכת,המקצוע שלה זה למכור דירות . והיא תמכור דירה מסויימת שהיא עובדת עליה לראשון שיסכים לתת את המחיר שבעלי הדירה מוכנים לו.
    הסטיגמה על המתווכים לא כל כך טובה ,מה שגורם לפעמים לקונים לא להאמין למתווך שלהם שאומר להם תיזדרזו ,המחיר הוא מחיר מציאה ,יבוא קונה אחר וכו' . ואני מבין שלקח גם לך זמן להחזיר תשובה למתווכת , ואתה צריך לקחת בחשבון ששום דירה לא תחכה לך .
    זה נכון שאם כבר היה מו"מ עם קונים אחרים לפני או אפילו אחרי שראית את הדירה , היה נכון אם היא היתה מעדכנת אותך על כך , אך אני חושב שזה לא המקרה ,אלא בא קונה זריז וקנה את הדירה .
    לגבי ההיתנהגות שלה , לדעתי לא יפה ולא נאה ורק מקלקלת את שמם של המתווכים.
    בהצלחה בהמשך .

נדב , תווך ויזמות – נדי , פ"ת .

השאלה כנראה לא הובנה כהלכה ולא נענתה

שלום לך

לא התייחסת לדברים המהותיים
    אני הפסדדתי דירה בגלל התנהגות לא סבירה אפילו של המתווכת
    שים לב בבקשה לפרטים
    היכן אפשר להתלונן , כאמור תלונה יעילה
    וכן- אני הייתי הראוששון שרצה את הדירה- אמרתי למתווכת ביום בו ראיתי את הדירה ומכיוון שראיתי שם נזילות, ביקשתי להביא איש מקצוע מטעמי.
    כל התהליך נמשך הרבה זמן
    זכותי להיכנס למו"מ על המחיר, מה גם שהצעתי הראשונית והשניה- לא היתה רחוקה בהרבה מהמחיר הנקוב

אחרי שהמתווכת "הסכמימה"-(כאילו שזו זכותה בכלל "להסכים")- לבקשותיי הלגיטימיות בקשר לאיש המקצוע

ואחי שאני- בלית ברירה הסכמתי למחיר הנקוב
    המתווכת לא חזרה אליי
    אלא אחרי /שאני שוב ושוב צלצלתי אליה
    ואז היא אמרה "שהקונה שכבר הוזכר בעבר=(כיסוי ישבן)- מוכן לקנות בלי בדיקות ותיקון הפגמים בדירה."
    "בדיוק דקה אחרי שאני הסכמתי"
    זאת התנהגות???????????????????????

שוב שלום,

כשקונה רוצה דירה מסויימת ,וסיים עם כל ההתלבטויות שלו , נותן צ'ק להראות רצינות , פונה אל העו"ד שלו  כדי שישלח חוזה ראשוני לעו"ד של המוכר ( או הפוך : שיצפה לקבל חוזה מהעו"ד של המוכר ) ואו חותם זכרון דברים עם המוכר . כל עוד לא עשית את אחד מהדברים שציינתי , הדירה לא מובטחת לך .
    לדעתך ,המתווכת לא היתה הגונה איתך , אך קח בחשבון שיש גם מוכר ,והוא ימכור למרבה במחיר ובתנאי שיראה רצינות וזה לא מה שאתה עשית , וגם המתווכת כפופה לו .
    במידה ואתה רוצה להתלונן על המתווכת , חפש בגוגל רשם המתווכים , זה המקום .

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך