הדרך הקצרה לרישיון תיווך

עמוד הבית פורומים פורום – תיווך הדרך הקצרה לרישיון תיווך

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    הדרך הקצרה לרישיון תיווך

היי, אני רוצה לעסוק בתיווך והבנתי שאני צריך להוציא רישיון תיווך בשביל זה? רציתי לברר מהי הדרך הכי קצרה שאני יכול לעבור בכדי להוציא רישיון כזה כחוק, המון תודה.

הדרך הקצרה לרישיון תיווך

שלום גיל
    הדרך הקצרה ביותר כדי להיות מתווך מטעם משרד המשפטים הוא לעבור את הבחינה של משרד המשפטים. למבחן המתווכים יש להירשם דרך רשם המתווכים ונייתן לילמוד לבד או דרך קורסים המוצעים ע"י חברות מסחריות. כל החומר נמצא באינטרנט ניתן להוריד אותו דרך האתר של רשם המתווכים. באתר גם ניתן לראות דוגמאות של בחינות.

מומלץ להתנסות מס' חודשים במקצוע בתפקידי מנהלה במקביל להרשמה כדי לבדוק האם המקצוע מתאים לך ולכך לא צריך רישיון תיווך. כדי לעסוק בתיווך, חובה להוציא רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. וכדי להוציא רישיון תיווך ראו הסבר והיכנסי לקישור , כמו כן צרי קשר עם רשם המתווכים להסבר בנושא:

http://www.justice.gov.il/Units/RashamHamtavchim/GeneralCollector/Pages/Bhina12.5.2013.aspx

• התנאים לקבלת רישיון תיווך:
    • הנכם אזרחי או תושבי מדינת ישראל או תושבי חוץ בעלי היתר עבודה בישראל.
    • מלאו לכם 18 שנים.
    • לא הוכרזתם כפושטי רגל.
    • לא הורשעתם בעבירה שמפאת מהותה, חומרתה ונסיבותיה אינכם ראויים לשמש כמתווך במקרקעין.
    • אם נידונתם לעונש מאסר בפועל, סיימתם לרצות את העונש שישה חודשים לפחות לפני הגשת הבקשה.
    • עמדתם בהצלחה בבחינה במקרקעין.

מאחל לך בהצלחה רבה.

אשמח לעזור לך בכל שלב ואף לענות על כל שאלה נוספת.
    ***כל הכתוב להלן הינו בגדר מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או מקצועי.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך