התנהגות כוחנית של מתווך

עמוד הבית פורומים פורום – תיווך התנהגות כוחנית של מתווך

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    התנהגות כוחנית של מתווך

שלום רב אבי, נשמח לדעתך כבעל ניסיון בתחום. בחיפושינו אחר דירה לרכישה באמצעות אתר מדלן, הגענו לדירה שאותה הראה לנו מתווך מסויים, שנשכר כנראה על ידי בעל הדירה. החלטנו לרכוש את הדירה ואז החלה אינטראקציה כוחנית, לא נעימה, הוא החל לצלצל להוריי עשרות פעמים ובגסות לצעוק עליהם לזרז את העיסקה. ראוי לציין שאנחנו לא חתמנו איתו על שום מסמך הזמנה או דבר אחר. להפתעתנו האיש המתין לנו במשרד עו"הד שבו חתמנו על העסקה (פגישה ראשונה) ולאחריה דרש את הכסף מיידית. יצאנו ממשרד עו"הד לרחוב ושם החלה התנהלות כוחנית, בצעקות, ממש כאחרון התגרנים בשוק וכאיש עולם תחתון. הרגשנו מושפלים, באמצע הרחוב, אל מול הוריי המבוגרים, אל מול המוכרים של הדירה ואל מול עוברי אורח ברחוב, הרגשנו מאויימים, ויותר מכל היינו פשוט בהלם מוחלט. הוא דרש את הכסף עכשיו, ורק אח"כ יוציא קבלה או חשבונית וכולי. התעקשנו ולא הסכמנו לשלם לו במקום, והלכנו לאחר חילופי דברים. האיש הלך לרכב שלו ובו התקרב ועוד התלונן אלינו על ההתנהגות שלנו! כיצד לדעתך עלינו לנהוג? מצד אחד אני רוצה להתלונן עליו ומצד שני אני פשוט פוחד וחושש לשלומם של הוריי, פן הוא יפגע בהם פיסית. אמנם הוא התקשר להתנצל אח"כ אבל את אחד הימים החשובים בחיינו כזוג צעיר, של רכישת דירה ראשונה, הוא כבר הרס. צלצלנו למשרד התיווך שבו הוא עובד (רימקס) והונחינו לשלוח מייל. האם יש גוף אחר או נוסף שכדאי להתלונן אליו?

התנהגות כוחנית של מתווך

עופר שלום רב,
    הגוף האחראי על המתווכים ניקרא רשם המתווכים, שם ניתן להתלונן.
    כמו כן ניתן להתלונן אצל הנהלת הרשת של רימקס.

מאחל לך בהצלחה 

אשמח לעזור לך בכל שלב ואף לענות על כל שאלה נוספת.

****כל הכתוב להלן הינו בגדר מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או מקצועי.

תודה רבה
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך